Search
Close this search box.

Aplikace pro lezce: RetroFlash

Jedna z nejlepších aplikací pro všechny boulderové stěny. Vytvářej nové bouldery na spray wall, zaznamenávej si přelezy a laď program s kámošema. Retro Flash je aplikace pro spray wall s mnoha funkcemi, které z ní dělají výkonný nástroj pro celou lezeckou komunitu.

V tomto článku se dozvíš více o funkcích, které jsou nejrelevantnější pro tebe ať už si chodíš jenom zalézt na překližku nebo ji provozuješ, případně jestli jsi trenér a nebo lezec co má doma vlastní boulderovku.

Retro Flash pro lezecké stěny

Zde si projdeme hlavní funkce Retro Flash, které pomohou lezeckým stěnám nabídnout jejich zákazníkům nové zážitky.

Tvojí stěnu najdou snadno

Zaregistruj svou stěnu, aby ji noví návštěvníci mohli snadno najít. Každá stránka stěny obsahuje adresu, která tvým zákazníkům pomůže najít cestu k tvojí stěně pomocí navigačních aplikací.

Nahrávání a resetování stěn

Stěny můžeš nahrávat a resetovat rychle a bez čekání. Lezci, kteří k tobě přijdou, budou moci na tvojí stěně ihned začít vymýšlet nové bouldery.

Tvorba nových cest

Můžeš si vybrat jméno týmu stavěčů, které se bude zobrazovat lezcům, když budou lézt na boulder postavený tímto týmem.

Snadné použití

Retro Flash navrhli tak, aby byl snadno použitelný, aby na tvém spray wall mohli lézt všichni. Krátký úvod vysvětluje všechny důležité detaily.

Soutěže a události

Pomocí složek můžeš připravit několik boulderů, které budou pro lezce neviditelné. Poté s nimi můžeš složku sdílet pomocí přímého odkazu nebo QR kódu v určitý čas.

To ti umožní pořádat na tvojí spray wall malé akce, aby se zapojilo více lezců.

Tabletová aplikace: Retro Tablet

Poskytují tabletovou aplikaci, kterou můžeš nastavit tak, aby zobrazovala pouze profily na tvojí stěně. Lezci tak nemusí stahovat a přihlašovat se do Retro Flash na svých osobních zařízeních, aby mohli lézt na tvojí spray wall a vidět bouldery nastavené komunitou.

Retro Flash pro lezce

Tady jsou hlavní funkce Retro Flash, které budou zajímavé pro každého lezce.

Vytvoření nových boulderů

Máš plnou svobodu při nastavování boulderů na spray wall. Můžeš si vybrat, zda chceš nastavit bouldery s nohami po všech chytech, nebo vynutit betu tím, že pro jednotlivé chyty definuješ specifická pravidla, jako například „no match“ nebo „no foot“.

Zaznamenávání přelezů

Zaznamenávej své přelezy, abys mohl komunitě ukázat, které bouldery jsi přelezl. Své přelezy můžete kdykoli upravit a přidat k nim beta video.

Najdi betu

Každý může snadno přidávat beta videa k přelezům. Pokud u přelezu vidíš tlačítko přehrávání, stačí na něj klepnout a otevřít si beta video. Můžeš také dávat přelezům „fist bumps“, abys ukázal svou podporu!

Sledování přátel

Sleduj své přátele, abys věděl o jejich nejnovějších přelezech a boulderech. Můžeš si také prohlédnout nejnovější oblíbené přelezy a bouldery.

Projektujte společně

Podívej se, kdo má stejný projekt jako ty, abyste na něm mohli pracovat společně. Projekty přidáte jednoduše stisknutím tlačítka „Proj.“.

Retro Flash pro trenéry

Trénuješ někoho? Pak tady jsou hlavní funkce, které ti mohou pomoct při trénování tvých svěřenců.

Nastavování soutěžních boulderů

Můžeš zadat pravidla pro chyty, jako jsou: „Zóna“, „Top“, „Pravá ruka“ atd. Tímto způsobem můžeš vynutit konkrétní betu. Díky štítku „Top“ a „Zóna“ můžeš tak snadno nastavit soutěžní bouldery.

Nastavování okruhů (koleček)

Kolečka můžeš nastavit tím, že přidáš čísla ke středovým (modrým) chytům. Tímto způsobem můžeš svým svěřencům poskytnout rozcvičku nebo tréninkovou rutinu, která je snadno sdílná a srozumitelná.

Simulace soutěží

Pomocí složek můžeš nastavit soutěžní bouldery vklidu a soukromí a sdílet je všechny najednou se svými svěřenci. To ti dává výkonný nástroj pro simulace soutěží.

Soukromé stěny

Spray wall lze nahrát jako soukromé. To umožňuje, aby stěna byla viditelná pouze pro lezce v soukromé skupině stěny.

Sledování svěřenců

Sleduj své svěřence, abysvěděl o boulderech, které přelezli. Na svém feedu uvidíš jejich poslední přelezy a můžeš si prohlédnout jejich beta videa.

Retro Flash pro domácí stěny

A jestli máš doma vlastní bouldrovku, tak tady jsou funkce, které se ti můžou hodit.

Snadné nahrávání a resetování

Domácí stěnu můžeš nahrát z sekce domácích stěn ve svém profilu. Resetování je jen otázkou nahrání nového obrázku. Nevyžaduje adresu, takže před domem nebudeš mít frontu lezců.

Nastavování boulderů a okruhů

Retro Flash nabízí asi nejintuitivnější a nejlépe vypadající zážitek z nastavování spray wall. Můžeš nastavit nejen bouldery, ale i okruhy. Při nastavování boulderu jednoduše klepni na modrý kruh, abys přidal čísla k prostředním (modrým) chytům.

Komunitní stěny

A když budeš chtít, můžeš sdílet svojí domácí stěnu se svou domácností a komunitou. Všichni členové mohou jednoduše navštívit tvůj profil a přidat si tvojí stěnu do oblíbených klepnutím na srdíčka. Tvoje stěny budou pak snadno přístupné ze stránky Projekty/Stěny/Složky.

Stěny, které chceš sdílet jako veřejné, budeš muset uložit nebo přidat soukromou skupinu.

Přidej si poznámku

Pod každým boulderem si můžeš udělat soukromé poznámky. To ti dává flexibilní nástroj pro trénink.

Vytvořeno přáteli

Můžeš sdílet svůj profil se svými přáteli na sociálních sítích, aby mohli na tvojí stěně vymyslet něco, co tě potrápí. Pokud jejich bouldery ohodnotíš srdcem, budou o tom informováni a budou vědět, že se ti líbily!

Přidání chytů na stěnu

Můžeš nahrát nový obrázek pro stěnu s přidanými chyty, ale zachovat všechny staré bouldery se starým obrázkem. Jednoduše přejdi na stránku úprav stěn a místo možnosti „Resetovat stěnu“ vyber možnost „Přidat chyty“.

Je to dobrá apka?

Určitě je – ať už z pohledu lezce (uživatele) tak i z pohledu komerční stěny (správce). Nabízí jednoduchou možnost vymýšlet na spray wallu vlastní bouldery a lézt ty, které pro tebe někdo vymyslel.

RetroFlash je dostupný pro i OS i Android zařízení. Můžeš si ho stáhnout zdarma z App Store nebo Google Play. 

Mohlo by se ti líbit

TRÉNUJ I DOMA A NEVYPADNI Z FORMY

SLEVA AŽ 60% A DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ EU