Search
Close this search box.

Aplikace pro lezce: Grippy

Chceš zlepšit svou sílu a vytrvalost v prstech? Pak by tě mohla zajímat nová aplikace Grippy, která ti nabízí spoustu tréninkových plánů pro různé úrovně lezců. Grippy je aplikace pro mobilní zařízení, která je určena pro uživatele populárních lezeckých hangboardů Beastmaker. Pokud máš doma nebo v posilovně některý z modelů Beastmaker 1000 nebo 2000, pak ti Grippy pomůže využít jej na maximum.

Co všechno umí?

Grippy ti umožňuje vybrat si z více než 50 tréninkových plánů od renomovaných lezeckých trenérů z celého světa (Neil Gresham, Adam Watson a dalších) i samotných uživatelů Beastmaker. Ať už chceš zlepšit svou maximální sílu, vytrvalost nebo explozivitu, najdeš si plán podle svého gusta. Plány jsou rozděleny podle úrovní obtížnosti do několika kategorií: Anyone, Beginner, Novice, Intermediate, Advanced, Elite a Professional. V každé kategorii máš na výběr z několika typů tréninku: repeaters (opakování), max hangs (maximální visy), min edge (malé lišty) a campus board (campusovka).

Grippy ti také usnadňuje sledování svého pokroku a motivaci. Aplikace ti ukazuje statistiky o tvém tréninku a můžeš si také porovnat své výsledky s ostatními uživateli aplikace a vidět, jak si stojíš na globálním žebříčku. A pokud chceš sdílet své úspěchy s přáteli nebo komunitou lezců, můžeš to snadno udělat pomocí sociálních sítí.

Aplikace ti také nabízí možnost vytvoření vlastního hangboard plánu s velmi podrobným nastavením nebo jednoduché jednorázové odpočítávání pro méně komplikované workouty.

Jak se používá?

Jednodušší používání si už ani neumíš představit – každé cvičení ukazuje styl úchopu, který máš zvolit, za jaké prsty a na které liště viset pravou i levou rukou a zelený pruh běžící přes celou obrazovku abys ho viděl z každého úhlu. 

Je to dobrá apka?

Je, na visy jedna z nejlepších. Obsahuje vážně širokou škálu hangboard protokolů s podrobným popisem a to pro všechny lezecké úrovně. A navíc možnost vytvořit si jednoduchý vlastní časovač.

Grippy je dostupná pro i OS i Android zařízení. Můžeš si ji stáhnout zdarma z App Store nebo Google Play. 

Mohlo by se ti líbit

TRÉNUJ I DOMA A NEVYPADNI Z FORMY

SLEVA AŽ 60% A DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ EU