Search
Close this search box.

Aplikace pro lezce: Easy Climbing Grades Converter

Další aplikaci na srovnání stupnic lezeckou obtížností po Climbing Grades a Rock Climbing Grades Converter, které jsme ti už představili je Easy Climbing Grades Converter, na kterou se podíváme dneska. 

Co všechno umí?

Stejně jako další podobné apky i tahle ti srovná ty hlavní stupnice – Americkou, Britskou (technickou, boulderovou a tradiční), Francouzskou, UIAA, Saxon, Ewbank (Austrálie a Nový Zéland a JAR), Finskou, Norskou, Brazilskou, Polskou, Hueco, Fountainbleau, Japonskou a další.

Funguje na základě jednoduchého posuvníku kdy si nejdříve vybereš stupnici ze které chceš převádět a do jaké chceš obtížnost převést. Posuvníkem si pak vybíráš konkrétní obtížnost.

Je to dobrá apka?

Tak moc ne, ale jako převodník to stačí, je jednoduchá, nemá žádné složité menu, u každé stupnice je pak malá informace kde se používá a jsou tu hlavní stupnice se kterými se setkáš. Bohužel ale nebyla delší dobu aktualizovaná, takže Francouzská stupnice končí u 9b. Pokud ale nelezeš těžší věci, tak si s ní vystačíš. Je zdarma, ale obsahuje reklamy ale funguje i bez připojení k internetu. Jestli potřebuješ jednoduchý převodník, můžeš stahovat tady, ale je k dispozici pouze pro iOS. 

Mohlo by se ti líbit

TRÉNUJ I DOMA A NEVYPADNI Z FORMY

SLEVA AŽ 60% A DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ EU